تبلیغات
شومینه الکلی لواسانی

 شومینه هایی مناسب برای تمام سبک های دکوراسیون

شومینه ها هم درست مثل دیگر اجزای دکوراسیون تنوع فراوانی در طرح و شکل دارند. هر یک از ویژگی های آن ها، این شومینه ها را منحصر به فرد و متفاوت از دیگری می کند. پس مطمئن باشید در میان این همه تنوع می توانید شومینه ی مناسب خودتان را پیدا کنید. در ادامه تصاویری از این شومینه ها را مشاهده کنید.


 شومینه هایی مناسب برای تمام سبک های دکوراسیون

شومینه ها هم درست مثل دیگر اجزای دکوراسیون تنوع فراوانی در طرح و شکل دارند. هر یک از ویژگی های آن ها، این شومینه ها را منحصر به فرد و متفاوت از دیگری می کند. پس مطمئن باشید در میان این همه تنوع می توانید شومینه ی مناسب خودتان را پیدا کنید. در ادامه تصاویری از این شومینه ها را مشاهده کنید.

شومینه هایی مناسب برای تمام سبک های دکوراسیون 7 شومینه هایی مناسب برای تمام سبک های دکوراسیون

خانه ی ساده با شومینه ی چوبی و آهنی

شومینه ها را معمولا برای گرم کردن خانه استفاده می کرند. شومینه های سنتی و با ظاهری روستایی در این مورد بهتر از بقیه عمل می کنند. متریال به کار رفته در ساخت این شومینه است که کرما و صمیمت آن را دو چندان می کند.

شومینه هایی مناسب برای تمام سبک های دکوراسیون 3 شومینه هایی مناسب برای تمام سبک های دکوراسیون

خانه ای مدنر با مبلمان و شومینه ی مینیمال

سبک و مدلی که برای شومنیه تان انتخاب کرده اید باید با سبک دیگر وسایل خانه هماهنگ باشد.مثلا شومینه ای سنتی با ظاهر قدیمی شاید در خانه ای مدرن چندان جلوه ای نداشته باشد مگر انکه به دنبال ترکیب کردن سبک ها گوناگون باشید.در غیر این صورت بهتر است شومینه ای مینیمال انتخاب کنید.

شومینه هایی مناسب برای تمام سبک های دکوراسیون 10 شومینه هایی مناسب برای تمام سبک های دکوراسیون

خانه ای با سبک قدیمی به همراه بخاری با سوخت چوب

بخاری هایی که سوختشان چوب است را بیشتر در فیلم ها دیده اید و شاید تصور نکرده باشید که م یتوان از آن ها در خانه های شخصی هم استفاده کرد.اما با استفاده از آن می توانید حال و هوای خاصی به آشپزخانه و یا اتاق هاتان ببخشید

شومینه هایی مناسب برای تمام سبک های دکوراسیون 5 شومینه هایی مناسب برای تمام سبک های دکوراسیون

اتاق پذیرایی مدرن با مبلمان رنگارنگ و شومینه ای با قاب موزاییک کاری شده

شاید این شومینه چیز کاملا نو و جدیدی نباشد ولی چنین سبکی در طراحی شومینه می تواند راهنمایی برای طراحی دیگر بخش های دکور منزلتان باشد. قاب موزاییکی برای شومینه راهی مناسب برای به نمایش گذاشتنآن است. در مورد بخش ها و جزییات مختلف شومنیه تان در زمان نوسازی و یا از زمان تهیه ی آن تصمیم بگیرید چرا که نقش مهمی در ظاهر دکوراسیون شما خواهد داشت.

شومینه هایی مناسب برای تمام سبک های دکوراسیون 6 شومینه هایی مناسب برای تمام سبک های دکوراسیون

اتاق پذیرایی با سبک التقاطی با دیوارهای آجری و شومینه ای با قاب چوبی

شومینه در هر سبک و شکلی که باشد به فضای اتاق گرما می بخشد و آن را دنج و صمیمی می کند. اما چوب متریالی است که این حس را دو چندان می کند.به همین خاطر وقتی این رو را در کنار هم قرار دهید، حس گرما دو چندان می شود. شومینه های چوبی بسیار رایج بوده و دکوراسیون را هم زیبا می کنند.

شومینه هایی مناسب برای تمام سبک های دکوراسیون 8 شومینه هایی مناسب برای تمام سبک های دکوراسیون

شومینه ای در دیور سنگی با قاب فلزی در دکوراسیونی سنتی

یکی از حالت های رایج برای شومنیه، شومنیه های سنگی هستند. ظاهر این شومنیه ها بسیار کلاسیک و زیبا بوده و معمولا در خانه هایی با سبک کلاسیک کاربرد دارند. البته با کمی خلاقیت می توانید آن ها را در هر سبکی به کار ببرید.

شومینه هایی مناسب برای تمام سبک های دکوراسیون 9 شومینه هایی مناسب برای تمام سبک های دکوراسیون

ااتق پذیرایی شیک با رنگ های طبیعی و شومنیه ی کلاسیک

یکی از ظاهرهای مرسوم در بین شومینه ها همان چیزی است که در تصویر بالا می بینید.ظاهر ساده و طراحی زیبای آن باعث می شود تا فضا را شیک و صمیمی کند. در سبک های دیگر دکوراسیون هم می توانید از این شومینه ها استفاده کنید.

شومینه هایی مناسب برای تمام سبک های دکوراسیون 4 شومینه هایی مناسب برای تمام سبک های دکوراسیون

اتاق پذیرایی به سبک روستایی با دیوارهایی از پانل های چوبی و شومینه ی بزرگ سنگی

وقتی اسم شومنیه را می شنویم، تصاویر زیادی به ذهنمان خطور می کند. یکی از شومینه هایی که بسیاری از ما با آن آشنا هستیم همین شومینه های قدیمی سنگی هستند. این نوع شومینه معمولا جاگیر هستند و با خانه هایی با حال و هوای قدیمی جور در می آیند.

شومینه هایی مناسب برای تمام سبک های دکوراسیون 1 شومینه هایی مناسب برای تمام سبک های دکوراسیون

شومینه مدرن با طراحی مینیمال و شیک

بیشتر شومنیه های مدنر طراحی هایی دارند که به دنیال ایجاد حالت صمیمی و گرم نیستند بلکه در طراحی آن ها به مینیمال بودن و در عین حال در مرکز توجه بودن آن ها در دکوراسیون توجه می شود.طراح شومینه ای که در این تصویر می بیند آن را به کلی متحول کرده و شکلی نو به شومینه بخشیده است.

شومینه هایی مناسب برای تمام سبک های دکوراسیون 2 شومینه هایی مناسب برای تمام سبک های دکوراسیون

اتاق پذیرایی مدرن با سقف بلند و شومینه ی شناور

خانه هایی که سقف بلندی دارند بهتز است به جای شومینه های سنتی از شومینه های شناور در طراحیشان استفاده شود.شومینه های شناور از سقف آویزان هستند و به این شکل بین زمین و سقف می مانند.


برچسب ها : شومینه , شومینه الکلی ,
دنبالک ها : منبع , منبع 2 , خرید شومینه ,

نظرات () نویسنده: Mohammadreza Lavasani دوشنبه 30 دی 1392 - 23:26

آخرین مطالب

 

آمار بازدید
کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
آخرین بروز رسانی :
page counter
Hit Counters